O MNIE

DZIAŁALNOŚĆ STRZELECKA

Jestem aktywnym strzelcem sportowym i coraz częściej wracam z zawodów z dyplomem. Podchodzę analitycznie do edukacji strzeleckiej, starając się maksymalizować efektowność wszystkich technik, co przekłada się na szybki rozwój, ale jednocześnie bardzo dobrze konwertuje to na moich kursantów – którzy bardzo szybko i bezpiecznie wchodzą w świat dynamiki. Moją specjalizacją jest PIRO oraz 3GUN, a moimi klientami są osoby początkujące, które mają własną broń lub są w trakcie uzyskiwania pozwolenia.

Natomiast jeżeli szukasz kogoś, kto poprowadzi Cię na drodze do zdobycia pozwolenia oraz wytłumaczy jak poprawnie i bezpiecznie używać broń palną, to dzięki ścisłej współpracy z Nadwiślańskim Towarzystwem Strzeleckim jestem w stanie pomóc Ci w tej początkowej fazie swojej przygody strzeleckiej. Wybierając NTS działasz nie tylko pod banderą najlepszego klubu sportowego, ale również masz zniżki na moich zajęciach oraz na zawodach, które organizuje.

OPINIE NA TEMAT MOICH USŁUG
Piotr HammerPiotr Hammer
15:44 19 Mar 22
Passion, commitment and hard work, only the advantages of Blackcreed;)
Damian FayeDamian Faye
14:27 30 Aug 21
Professional and devoted instructors. Overall a good range with a lot of possibilities for dynamic shooting.
Daniel SosnowskiDaniel Sosnowski
08:08 30 Aug 21
Brałem udział w Treningu IPSC podstawy. Wyjątkowa cierpliwość prowadzącego, indywidualne podejście do każdego ćwiczącego, ciekawe informacje typu "z życia wzięte". Polecam.
Daniel SosnowskiDaniel Sosnowski
08:08 30 Aug 21
I participated in the IPSC Basics Training. Exceptional patience of the trainer, individual approach to each participant, interesting "real-life" information. I recommend.
Pawel SzczygielPawel Szczygiel
19:28 28 Aug 21
Bardzo fajne treningi IPSC, ciekawe tory z możliwością parokrotnego powtórzenia. Prowadzadzy podpowiada co poprawić i gdzie można urwać czas. Polecam.
Pawel SzczygielPawel Szczygiel
19:28 28 Aug 21
Very nice IPSC trainings, interesting tracks with the possibility of repeating several times. The guide tells you what to improve and where you can cut off time. I recommend.
Tomasz JanucikTomasz Janucik
23:58 23 Apr 21
Mega miejscówka, polecam, kameralnie, bez spiny, fajne treningi... prowadzący 6+
Kasia TKasia T
15:39 22 Apr 21
Wspaniała, przyjacielska atmosfera. Fantastyczne miejsce. Polecam szczególnie zawody i treningi dynamiczne.
Piotr KurpielPiotr Kurpiel
21:37 27 Mar 21
Super miejsce, profeska i mega atmosfera do rozwoju lub po prostu rekreacji
Piotr KurpielPiotr Kurpiel
21:37 27 Mar 21
A great place, professed and a great atmosphere for development or just recreation
js_loader